OK
flag_iran
abjonoobtitle-leftپیوندها title-right
bg-corner Untitled Document bg-corner
title-leftهواشناسی title-right
bg-corner
bg-corner
title-leftآمار بازدید title-right
bg-corner
تعداد افراد آنلاين 5
بازديد امروز 65
بازديد هفته 65
بازديد ماه 7025
بازديد سال 109589
بازديد کل 596272
bg-corner
Untitled Document
پس از پایان ساعت کاری تمام وسایل برقی و چند راهی های برق را به طور کامل خاموش کنیم. ***در ادارات و سازمان ها دستگاه های اداری رایانه ، چاپگر و کپی را به هنگام نیاز روشن کنیم ***تعدیل روشنایی محوطه های عمومی و راهرو ها در اداره ها، راهکارهایی ساده برای کاهش هزینه برق مصرفی به شمار می رود***  در منطقه زندگی خود، از تمام روشهای نگهداری آب و قواعد کمتر مصرف کردن آن به صورت موثر آگاه شده و آن روش ها را رعایت نموده و به دیگران نیز آموزش دهید*** تا حد امکان از حضور در فضای آزاد و پیاده روی طولانی مدت و فعالیت های فیزیکی زیر نور خورشید خودداری کنید.*** در روزهای گرم سال هنگام قرار گرفتن در فضای آزاد از کلاه های سایبان دار و لباس های نخی با رنگ روشن استفاده نمایید.***

اخبار

به گزارش روابط عمومي شرکت آب جنوب شرق : مديريت حراست و امور محرمانه سازمان آب و برق خوزستان از مصطفي گلستاني پور مدير دفتر حراست شرکت طي نامه اي تقدير و تشکر نمود.
1398/09/12

دوره آموزشي اخلاق در خانواده براي بسيجيان شرکت آب جنوب شرق به همت پايگاه مقاومت بسيج سيد الشهداء(ع) برگزار گرديد.
1398/09/10

به گزارش روابط عمومي، صبحانه وحدت به همت کارکنان بسيجي شرکت آب جنوب شرق با حضور مدير عامل و مهماني از سازمان آب و برق برگزار گرديد.
1398/09/06

حضور مدير عامل و کارکنان شرکت آب جنوب شرق در راهپيمايي بيزاري از آشوب ، اغتشاش و ناامني در کشور.
1398/09/03

به مناسبت گرامي داشت هفته پدافند غيرعامل و با هدف ارتقاي آموزش و فرهنگ سازي مردم مناطق محروم با مقوله پدافند غيرعامل و به منظور شناخت بيشتر تهديدات پيش روي خانواده ها و اگاه سازي مردم ، واحد پدافند غيرعامل و مديريت بحران شرکت آب جنوب شرق براي دانش آموزان دختر و پسر مناطق محروم شهرستان کارون دوره آموزشي ، مسابقه کتبي ، انشاء ، نقاشي و ... برگزار نمود.
1398/09/02

12345678910...