OK
flag_iran
abjonoobtitle-leftپیوندها title-right
bg-corner Untitled Document bg-corner
title-leftهواشناسی title-right
bg-corner
bg-corner
title-leftآمار بازدید title-right
bg-corner
تعداد افراد آنلاين 10
بازديد امروز 13
بازديد هفته 775
بازديد ماه 1651
بازديد سال 137189
بازديد کل 476865
bg-corner
Untitled Document
پس از پایان ساعت کاری تمام وسایل برقی و چند راهی های برق را به طور کامل خاموش کنیم. ***در ادارات و سازمان ها دستگاه های اداری رایانه ، چاپگر و کپی را به هنگام نیاز روشن کنیم ***تعدیل روشنایی محوطه های عمومی و راهرو ها در اداره ها، راهکارهایی ساده برای کاهش هزینه برق مصرفی به شمار می رود***  در منطقه زندگی خود، از تمام روشهای نگهداری آب و قواعد کمتر مصرف کردن آن به صورت موثر آگاه شده و آن روش ها را رعایت نموده و به دیگران نیز آموزش دهید*** تا حد امکان از حضور در فضای آزاد و پیاده روی طولانی مدت و فعالیت های فیزیکی زیر نور خورشید خودداری کنید.*** در روزهای گرم سال هنگام قرار گرفتن در فضای آزاد از کلاه های سایبان دار و لباس های نخی با رنگ روشن استفاده نمایید.***

اخبار

سيد محمد حسين يوسف پور فرزند همکارمان سيد بهرام يوسف پور در مسابقات قهرماني کاراته سبک گوجوريو اوکيناوايي استان خوزستان در رده سني جوانان موفق به کسب مقام قهرماني شد.
1397/11/29

جمعي از ايثار گران شرکت آب جنوب شرق متشکل از ، خانواده معزز شهدا ، جانبازان ورزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس در قالب برنامه اردوي فرهنگي ، زيارتي بمناسبت ايام خجسته دهه مبارک فجر از مناطق عملياتي جنوب کشور بازديد کردند .
1397/11/23

به گزارش روابط عمومي شرکت آب جنوب شرق ، مراسم زيارت عاشورا، سوگواري شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در اين شرکت برگزار شد.
1397/11/18

مدير گروه برنامه ريزي و بهبود مديريت شرکت آب جنوب شرق و پذيرش و ارائه مقاله همکاران در يازدهمين سمينار بين المللي مهندسي رودخانه خبر دارد.
1397/11/17

روابط عمومي شرکت آب جنوب شرق ،به مناسبت چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي جشن با شکوهي ويژه کليه کارکنان مناطق بندر امام خميني (ره) و مرغزار برگزار کرد.
1397/11/14

12345678910...