مدیر ابزار دقیق و سیستم های کنترل شرکت آب جنوب شرق از رفع اشکال و راه اندازی مجدد 3 دستگاه فلومتر در ایستگاه پمپاژ کوت امیر و مرغزار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب جنوب شرق مهرداد شاداب فر در خصوص این خبر گفت: به منظور پایش و مدیریت هرچه بیشتر آب مورد نیاز مشترکین جنوب شرق استان 3 دستگاه فلومتر از نوع الکترومغناطیسی و آلتراسونیک بر روی خطوط خروجی ایستگاه پمپاژ کوت امیر و مرغزار رفع اشکال و وارد مدار بهره برداری شدند.

وی اظهار داشت: بیش از یکسال است که این دستگاه ها به دلیل نقص فنی از مدار خارج بوده و هیچگونه کارایی نداشتند، اما خوشبختانه با تلاش شبانه روزی متخصصان داخلی شرکت آب جنوب شرق در واحد تعمیرات ابزار دقیق و سیستم های کنترل ، رفع اشکال شده و بر روی خطوط انتقال آب نصب گردید.

شاداب فر خاطر نشان کرد: وجود تحریم اقتصادی، نحوه خرید و تامین قطعات دستگاه های فلومتر را با مشکل عدیده مواجه نمود . لذا با تدابیر اندیشیده شده در سطح تخصصی و کارشناسی ، علاوه بر تعمیر و بازسازی فلومتر ها  موجب آن شد ،تا بیش از 150 هزار یورو صرفه جویی ارزی به دنبال داشته باشد.

شایان ذکر است: تعداد 15 دستگاه فلومتر معیوب در شرکت آب جنوب شرق موجود است، که طی دستور العمل ابلاغی معاونت آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان در مدت زمان مشخص در حال تعمیر و بازسازی است.